KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14943041
nr 1494 3041
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Oljemålning, Badande flicka. Signerad. Olja på duk, 40x26 cm, yttermått inklusive ram: 60x46 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 20:10:05
1.000 kr
1.200 kr
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt